Lifestyle

Gdzie w Łodzi dostać karnawałowe dekoracje i przebrania? 6 sklepów stacjonarnych z imprezowymi gadżetami.

Wiem, że zapewne większość z Was jest bardziej ogarnięta życiowo niż ja i kupujecie dekoracje i przebrania imprezowe przez internet. Ja niestety zawsze wszystko zostawiam na ostatnią chwilę i potrzebuję sklepu stacjonarnego (najlepiej jeszcze, żeby był czynny całą dobę 😂) 🙈. Tak było np. z dekoracjami, które zaplanowaliśmy z Pio kupić na naszego domowego sylwestra. Pędziliśmy do sklepu jak szaleni i wpadliśmy tam dosłownie 10 minut przed zamknięciem. Ależ to był szał zakupowy 😜. Dzisiaj więc przedstawię Wam 6 naszych ulubionych sklepów z imprezowymi gadżetami, które znajdują się w Łodzi.

1. Big Party

To jest mój absolutny faworyt. Tak szczerze mówiąc, to od kiedy odkryliśmy ten sklep, nie stresuję się organizowaniem imprez. Wiem, że zawsze mam ich pod ręką i będą mieć wszystko, czego potrzebuję. Znajdziecie tam dekoracje, papierową zastawę, kurtyny (które mogą posłużyć za tło do zdjęć), kostiumy, peruki, balony, no generalnie cały arsenał pięknych i przydatnych rzeczy. To właśnie tam jechaliśmy z Pio przed sylwestrem. Ceny mają jak najbardziej rozsądne. Wiadomka, że na Ali znajdzie się te gadżety o połowę taniej, ale jak jest się pierdołą i myśli na ostatnią chwilę, to trzeba bulić i wspomagać rodzime interesy 😁. W każdym razie zdecydowanie polecam Wam ten sklep. W Łodzi jest najlepiej zaopatrzony i ma przemiłą obsługę (która Cię nie pogania jak wpadniesz chwilę przed zamknięciem, tylko dzielnie doradza 😂).

Adres: Rokicińska 66

2. Bal-mar

Bal-mar specjalizuje się w balonach i helu, ale inne dekoracje i gadżety też tam znajdziecie. My zaopatrywaliśmy się u nich w hel na nasze wesele (balony miałam z Ali). Zapłaciliśmy ok. 300 złotych za wielką butlę z helem, która wystarczyła na napompowanie wszystkich balonów (w tym dziesięć wielkich liter, postacie z bajek, serduszka, gwiazdki). Pamiętam też, że nie było problemów z późniejszym oddaniem butli. Szczerze polecam ten sklep. Ceny spoko (szczególnie helu) i przemiła obsługa.

Adres: 3 Maja 41

3. FloraDekora

Wiem, wiem, że ten sklep jest w Rzgowie, ale przecież to rzut beretem od Łodzi, więc dla mnie się zalicza do naszego zestawienia 😜. We FloraDekora znajdziecie mnóstwo dekoracji i gadżetów. Mają nawet kwiaty, ale w zdecydowanie wygórowanych cenach (dużo tańsze dostaniecie w Łodzi w centrum Art-Pol na ul. Równa 4/6). We FloraDekora dostaniecie balony, ale raczej nie napełniają ich tam helem. Zobaczycie tam natomiast sporo dodatków, których nie ma w innych sklepach z dekoracjami. I mnóstwo gadżetów dopasowanych tematycznie i kolorystycznie do Waszej imprezy.

Adres: Rzgów, Pabianicka 68A

4. TEDi

TEDi to chyba jedyny sklep w Łodzi, gdzie dostaniecie piniaty 😂. Gdybyście mieli ochotę urządzić imprezę w takim stylu, to walcie tam jak w dym 😜. Poza tym mają różne balony, girlandy, papierową zastawę, itp. Kupiłam u nich na sylwestra taką śmieszną dekorację na stół, girlandę „happy new year” i plastikowe kieliszki do szampana, które wyglądały absolutnie kozacko. Poza tym, dostaniecie tam mnóstwo rzeczy, z których można wyczarować coś diy.

Adres: Przybyszewskiego 323

5. GoDan

GoDan to chyba już kultowy sklep z dekoracjami i przebraniami. Jak mieli franczyznę w Manufakturze lata temu, to byli chyba jednym z pierwszych sklepów stacjonarnych z gadżetami imprezowymi w Łodzi. Nie wiem, jak wyposażony jest sklep na Jaracza, bo zdecydowanie bliżej mamy do Big Party, ale patrząc po zdjęciach z Google to przeważają tam balony i papierowa zastawa. Sklep na Brukowej prezentuje się pod tym kątem zdecydowanie lepiej (przynajmniej w Google). Mają dużo większy asortyment.

Adres: Jaracza 5 / Brukowa 8

6. Just Married

Nazwa sklepu wskazuje na to, że mają głównie ślubny asortyment, ale nic z tych rzeczy. Znajdziecie tam dosłownie wszystko. My kupowaliśmy u nich świąteczne rogi renifera na samochód i ozdobny pokrowiec na wc (z podobizną św. Mikołaja) 😂. Sklep jest wypełniony po brzegi przeróżnymi gadżetami. Nie mogłam stamtąd wyciągnąć Pio 😜😂. Przemiła pani sprzedająca, która pozwoliła nam zapłacić przelewem na miejscu (nie mieli wtedy terminalu płatniczego)

Adres: 1 Maja 76

Też ogarniacie takie rzeczy na ostatnią chwilę, czy dużo wcześniej zamawiacie wszelkie dekoracje i gadżety z internetu? Byliście w którymś z podanych przeze mnie sklepów?

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply