Siemka! ?

Bardzo się cieszymy, że do nas trafiliście!

Nazywamy się Sylwia i Piotr Piecho i jesteśmy kierowcami zawodowymi.

Co znajdziesz na naszym blogu?

Blog przez pierwsze lata swojego istnienia był poświęcony głównie tematom lifestyle’owym. Obecnie natomiast najwięcej piszemy o naszej pracy. Zdecydowaliśmy się bowiem zostać kierowcami zawodowymi na trasach międzynarodowych. Jeździmy jedną ciężarówką i przebywamy ze sobą 24/7. Z naszego bloga dowiesz się m.in. jak wygląda praca kierowcy, w jaki sposób w każdej trasie zwiedzamy nowe miejsca, czy jest to finansowo opłacalny zawód, jak to jest być kobietą w branży zdominowanej przez mężczyzn.

Kim jesteśmy?

Sylwia

Heeej! Mam 29 lat i z wykształcenia jestem magistrem filologii angielskiej oraz magistrem psychologii. Nie zamierzam jednak pracować w żadnym z wyuczonych zawodów. Zdecydowanie za późno zorientowałam się, że nie czuję się szczęśliwa studiując te kierunki (ale przecież lepiej późno niż wcale ?!), a co dopiero pracując w branżach z nimi związanych. Postanowiłam zrealizować swoje marzenie o zostaniu kierowcą zawodowym. Teraz mogę się spełniać nie tylko jako posiadaczka prawa jazdy C+E, ale mam również czas na rozwijanie swoich pasji, którymi są fotografia, podróżowanie oraz prowadzenie bloga i mediów społecznościowych ❤️.

Piotr

Cześć! Mam 30 lat i jestem kierowcą zawodowym. Wcześniej pracowałem w wielu miejscach, byłem m.in. magazynierem, dostawcą gazu, kurierem, pracownikiem produkcji, montażystą anten satelitarnych, stolarzem, tragarzem, czy operatorem wózka widłowego ???. Wychowywałem się w domu dziecka, o czym możesz przeczytać we wpisach z serii #poznajpio. Sylwia wyciągnęła mnie z bagna i o dziwo chciała za męża ??. Na naszym blogu nie uświadczysz fałszu i zakłamania. Chcemy być kotwicą na morzu wszechobecnego dążenia do „ideału”. Każdy z nas jest idealny taki, jaki jest. Trzeba tylko zdać sobie z tego sprawę ?. Tak mówię ja, „Kołcz” Pio ?.

Jak się z nami skontaktować?

kontakt@piechnie.pl

Możecie również pisać wiadomości prywatne i komentarze na naszym Facebook’u i Instagramie. Zawsze odpowiadamy ❤️.