W sobotę dostałam komentarz od jednego internetowego tchórza (tzn. anonimowego hejtera), w którym zawarte było m.in. stwierdzenie, że „nie znam się na modzie”. Czyli jak nie jest się Anną Wintour, to powinno się ubierać w dres lub piżamę, bo zakładając na siebie coś innego, demonstrujemy swój styl i pokazujemy, co jest modne w naszym mniemaniu ?. A przecież szary człowiek nie ma prawa głosu. Spokojnie, nie dam się uciszyć jakiemuś frajerowi ?. Stylówki dalej będą się na blogu pojawiały, szczególnie te lumpkowe ?.

Mam jeszcze cały worek ubrań do tworzenia nowych lumpeksowych stylizacji na bloga. Dzisiejsze zestawienie jest efektem moich kilkutygodniowych poszukiwań długiego swetra. Najlepiej takiego, który sięgałby mi do połowy łydki. Jak pewnego razu wpadły mi w ręce dwa takie swetry, nie wahałam się ani sekundy. Wrzuciłam je do torby. Kosztowały po ok. 10 złotych za sztukę. Jeden jest w kolorze miętowym i jego marka z metki to „George”, a drugi beżowym i jest firmy „Gina”. Są mega milutkie. I wyglądają ekstra, jak takie a’la płaszczyki ?.

Kolejnym elementem stylizacji jest czarna koszulka. Dałam za nią 9 złotych. Jest to polóweczka marki „Ralph Lauren”. W „normalnym” sklepie musiałabym wywalić za nią ze trzy stówy. Jak dobrze, że są lumpki ??! Takie perełki przynosi mi zazwyczaj z działu męskiego Pio. Mamy już zapełnione wieszaki firmowymi rzeczami, kupionymi za grosze. W szczególności są to koszule i podkoszulki. Ale zdarzają się też spodnie ?.

A propos spodni, to te ze zdjęć już znacie, były w stylówce z lumpka #3. Są z lumpeksu „Tania Odzież Retro” i kosztowały 7 złotych. Już wcześniej Wam pisałam, że nie dałabym więcej za spodnie z dziurami ?. Mam straszną schizę, że zaraz mi się całe te dziury porozrywają kompletnie ?. Ostatnim elementem są trampki, które również już dobrze znacie. Są z Allegro i kosztowały ok. 67 złotych. Nie mogę się przekonać do zakupu butów w lumpeksie. Jakoś mnie to odrzuca, kompletnie nie wiem dlaczego.

Jak Wam się podoba to zestawienie? Taki zwyklaczek na spacer po lesie chyba może być, co ??