Nie wiem, czy ten wpis powinien być podpięty pod stylizację, ale chciałam Wam pokazać mój ulubiony ostatnio zestaw i to, jak urosła Dobi ❤️. O kozakach na płaskim obcasie, które sięgają za kolano marzyłam od jakiś trzech lat. Są idealnie zarówno do spódnic, sukienek, jak i spodni. Niestety, z moją długością stopy, znalezienie ich okazało się mega trudne. Uratowało mnie Zalando, które ostatnio pokochałam i chyba zaczynam mieć problem z zakupoholizmem ?. Szczególnie butów ?. Uwierzcie, że w moim przypadku kupno butów do 100 złotych graniczyło jeszcze do niedawna z cudem. A teraz? Bajka. Wchodzę na stronę, wybieram swój rozmiar, ustawiam sortowanie na najniższą cenę i mogę kupić buty nawet za 40 złotych ?.

Te kozaki kosztowały akurat coś w okolicach 200 złotych, więc też cena nie była zła. Prawdopodobnie kupię jeszcze jedną parę, bo są po prostu cudowne. Co do kurtki, to w tym sezonie zarówno ja, jak i moja mama zamówiłyśmy po dwie czy trzy z born2be. I powiem Wam, że nie żałuję ani złotówki. Wszystkie kurtki, futerka i płaszcze są mega ciepłe i przyjemne w noszeniu. I mają bardzo fajne kaptury. Wreszcie mogę zakryć całą głowę w czasie wiatru.

Chciałam w tym wpisie pokazać Wam także to, jak urosła Dobi ❤️. To dopiero jej piąty miesiąc a już wygląda prawie jak dorosła dobermanka. Podobno ma się rozwijać jeszcze do około ósmego miesiąca. Piotrek nie może się doczekać i trzyma kciuki, żeby była jak największa. Moim największym psim marzeniem od dawna był dog niemiecki, więc nie ukrywam, że też liczę na spore rozmiary Dobi ?.

Jak Wam się podoba to nasze kochane, drugie psie dziecko (no i oczywiście stylóweczka ?)?.

Kurtka: born2be.pl

Spodnie: BOROO woman (butik na fb)

Kozaki: New Look (kupione na Zalando)