Część kobiet wie już od dzieciństwa, w jakiej kreacji pójdzie do ślubu. Zaliczam się do nich między innymi ja ?. Żadna stylistka czy sprzedawczyni w salonie sukien ślubnych nie była w stanie wybić mi z głowy pomysłu na moją wymarzoną ogromną, połyskującą bezę ?. Wydałam na nią kilka tysięcy i wstyd się przyznać, ale do tej pory nie żałuję tych pieniędzy. I co z tego, że założyłam ją tylko raz? Dzięki niej czułam się niepowtarzalnie w najważniejszym dniu mojego życia.

Wiem aczkolwiek, że nie wszystkie dziewczyny podzielają moje zdanie. I ja to w pełni rozumiem. Ciężko jest wydać zarobione w pocie czoła pieniądze na rzecz, która posłuży nam tylko raz. Myśląc o Was, wpadłam na pomysł wpisu, gdzie zamieszczę Wam kilka propozycji sklepów internetowych z tanimi sukniami ślubnymi. Cena każdej z nich nie przekracza 500 złotych. Myślę, że to świetna alternatywa dla panny młodej, która pragnie ładnej sukni ślubnej za rozsądne pieniądze. Przyznam się Wam, że w trakcie poszukiwań sama byłam w szoku, jakie perełki można znaleźć w okazyjnych cenach.

1. Bonprix

Ten sklep internetowy był moim pierwszym pomysłem. Już dawno temu pamiętam, że zdziwiłam się widząc w ich ofercie suknie ślubne. Ceny zaczynają się od 160 złotych w promocji, ale za większość kreacji zapłacicie ok. 350 złotych.

Link do strony

2. Zalando

Mój drugi strzał. Wiedziałam, że jak zawsze, na Zalando znajdę wszystko ?. Jedyny sklep, w którym ciągle jest mój rozmiar butów ?. I suknie ślubne też się jakieś znajdą ?. Większość jest doższa niż 500 złotych, ale coś tam udało mi się wygrzebać z niższej półki cenowej ?.

Link do strony

3. Inubia

Inubia jest sklepem, który ma również salon stacjonarny. Znajduje się on w moim mieście, stąd wiem o jego istnieniu ?. Mają w swojej ofercie piękne sukienki wizytowe, które spokojnie mogą posłużyć za suknie ślubne. Ceny w granicach 300-400 złotych.

Link do strony

4. Pawelczyk24

Na tej stronie jest tak ogromny wybór wszelkich sukienek, że aż ciężko jest coś wybrać. Ceny zaczynają się już od 100 złotych.

Link do strony

5. Lejdi

Największy wybór sukienek, na jaki natknęłam się od momentu odkrycia Pawelczyk24. Znalazłam tą stronę kilka miesięcy temu i zakochałam się w ofercie. Ceny od 100 złotych.

Link do strony

6. Laversa

Strona, którą tak naprawdę odkryłam dzisiaj a już wiem, że muszę coś sobie zamówić ?. Piękne sukienki plus size. Ceny standardowo, w okolicach 300 złotych. Jeżeli dziewczynom w rozmiarze mniejszym niż 40 coś się spodoba to pamiętajcie, że zmniejszenie sukienki nie stanowi problemu dla żadnej krawcowej ?.

Link do strony

7. Kartes-moda

Na tej stronie nie znalazłam zbyt wielu propozycji, jednakże są na niej sukienki, których nie widziałam gdzie indziej. Jeżeli więc zależy Wam na sukni, która jest nieoczywista i ciężko znaleźć podobną, śmiało wpadajcie na tę stronę.

Link do strony

To już całe moje zestawienie sukien ślubnych do 500 złotych. Przyznam jednak, że spokojnie znajdziecie jeszcze większy wybór w internecie, jeżeli zagłębicie się w poszukiwania. Ze swojej strony mogę Wam jeszcze polecić sklepy droższe – Lavika i Vestito, które mają przepiękne sukienki, ale ceny są już w granicach 600-1000 złotych.

Znacie inne sklepy internetowe, gdzie znaleźć można suknię ślubną za tak niską cenę? Jeżeli tak, to śmiało dzielcie się linkami w komentarzach!

PS. Polecam Wam jeszcze przejść się po salonach sukien ślubnych w Waszym mieście i popytać o suknie w interesujących Was cenach. Często jest tak, że salon potrzebuje sprzedać ostatnią sztukę z kolekcji, która już nie będzie szyta i chętnie się jej pozbędzie po kosztach.