Moda i uroda

Jesienna codzienna stylizacja na szybki spacer

Jesień nadeszła całkiem szybko w tym roku. Upalnych dni nie było już praktycznie od sierpnia, ciągle temperatura oscylowała w okolicach marnych 20 stopni. Końcówka września upłynęła mi na przeżywaniu przeziębienia. Podejrzewam, że to przez te wahania pogody. Niech ona się wreszcie zdecyduje. Jednego dnia jest zimno jak jasna cholera i wieje wiatr. Innego dnia leje deszcz, jakby miał się zacząć kolejny potop. A kolejnego temperatura wskakuje na 15 stopni i jest wspaniała jesień. Dramat.

Dzisiaj zapraszam Was do obejrzenia mojej stylizacji na szybki wypad do parku, który urządziliśmy sobie z Pio przedwczoraj. Powiem Wam, że korciło mnie, żeby wrzucić Wam zdjęcia przed obróbką, bo się turbo, ultra, mega namęczyłam, żeby namalować na nich jesień 😜. Czemu? Otóż większość drzew jest jeszcze zielona, tylko część zaczęła zrzucać liście i generalnie gdybym nie wiedziała, że jest październik (bądź “piździernik, jak go niektórzy trafnie nazywają), to śmiało można by mi wkręcić, że to początek września 😉.

Takie zestawienie ciuchów może śmiało służyć na codzień. Jest eleganckie, a jednocześnie wygodne. Większość ubrań z wpisu już kiedyś na blogu widzieliście, ale nauczyłam się nie kupować ton odzieży co sezon. Teraz staram się jak najczęściej chodzić w ciuchach, które już mam. Wiadomo, że jak coś mi się wybitnie w sklepie spodoba, to to kupuję. Stronię jednak od wszelkich wyprzedaży i kupowania badziewia “bo tanie”. Teraz najpierw główkuję, z czym będę to nosić i jak będzie dobrze wyglądało. A jak się okazuje, że nic pasującego do tej rzeczy nie mam i musiałabym zakupić 5 kolejnych, to zwyczajnie rezygnuję.

A Wy jak, dużo kupujecie ubrań? Czy staracie się najpierw wykorzystać to, co już macie?

Kapelusz: H&M

Płaszcz: intimiti.pl

Koszulka z długim rękawem: Kik (stała kolekcja, całe 15 ziko kosztuje)

Spodnie: House

Pasek: Gucci

Buty: New Look (nie mam linku, bo NL niestety nie ma strony internetowej 😞, ale można znaleźć ich produkty na Zalando)

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply