W tym roku postanowiliśmy z Piotrkiem spędzić sylwestrową noc tylko we dwoje (plus dwa psy, więc w sumie czworo ?). Nie mamy ochoty iść na żadną domówkę, salę bankietową czy koncert pod gołym niebem. Omija mnie więc całe poszukiwanie stylówki na Sylwestra. I to jest chyba najgorsze. Uwielbiam sukienki wieczorowe! Jestem taką sroką, że kocham wszystkie kreacje, które błyszczą się i świecą. Postanowiłam więc, wyszukać parę propozycji dla Was. Myślę, że śmiało dostaniecie je jeszcze w sieciówkach w swoim mieście. 

Do swojego zestawienia wybrałam siedem głównych sieciówek. Są to H&M, Reserved, Mohito, Sinsay, Tally Weilj, Bershka i Zara. Sporo sukienek jest z najmodniejszego w tym sezonie materiału, czyli aksamitu. Nie są one najzdobniejsze, ale śmiało możecie dzięki temu poszaleć z dodatkami. Ja napewno założyłabym jakiś ozdobny pasek, takie maleństwo często potrafi ożywić każdą stylizację! I koniecznie rajstopy z Calzedonia. Widzieliście, jakie ostatnio cuda robią? Jak nie, to musicie koniecznie obejrzeć tententententen i ten model. Są po prostu idealne na sylwestrową noc. Reszta znalezionych przeze mnie kreacji to typowe sukienki z brokatem i cekinami ?. Jeżeli więc jeszcze nie macie sukni na tę wyjątkową noc, to zapraszam Was do zainspirowania się poniższymi propozycjami.

1. H&M

Linki: Sukienka H&M 1Sukienka H&M 2Sukienka H&M 3Sukienka H&M 4Sukienka H&M 5Sukienka H&M 6

Linki: Sukienka H&M 7Sukienka H&M 8Sukienka H&M 9Sukienka H&M 10Sukienka H&M 11Sukienka H&M 12

2. Reserved

Linki: Sukienka Reserved 1Sukienka Reserved 2Sukienka Reserved 3Sukienka Reserved 4Sukienka Reserved 5Sukienka Reserved 6

Linki: Sukienka Reserved 7Sukienka Reserved 8Sukienka Reserved 9Sukienka Reserved 10Sukienka Reserved 11Sukienka Reserved 12

3. Mohito

Linki: Sukienka Mohito 1Sukienka Mohito 2Sukienka Mohito 3Sukienka Mohito 4Sukienka Mohito 5Sukienka Mohito 6

Linki: Sukienka Mohito 7Sukienka Mohito 8Sukienka Mohito 9Sukienka Mohito 10Sukienka Mohito 11

4. Sinsay

Linki: Sukienka Sinsay 1Sukienka Sinsay 2Sukienka Sinsay 3Sukienka Sinsay 4Sukienka Sinsay 5

5. Tally Weilj

Linki: Sukienka TW 1Sukienka TW 2Sukienka TW 3Sukienka TW 4Sukienka TW 5Sukienka TW 6

Linki: Sukienka TW 7Sukienka TW 8Sukienka TW 9Sukienka TW 10Sukienka TW 11Sukienka TW 12

6. Bershka

Linki: Sukienka Bershka 1Sukienka Bershka 2Sukienka Bershka 3Sukienka Bershka 4Sukienka Bershka 5Sukienka Bershka 6

7. Zara

Linki: Sukienka Zara 1Sukienka Zara 2Sukienka Zara 3Sukienka Zara 4Sukienka Zara 5

Które kreacje podobają się Wam najbardziej? Jeżeli jesteście ciekawi moich faworytów, to linki umieszczałam w kolejności od najładniejszej do przeciętnej (dla mnie) sukienki. Pewnie dzisiaj buszowałabym po jakimś centrum handlowym, szukając kreacji na sylwestrową zabawę. Tymczasem, jedziemy kupić Piotrkowi kurtkę na zimę ?. Może zahaczymy też seans Aquaman’a w 4DX ❤️. Tym z Was, które szykują się już na wielkie wyjście w poniedziałek, życzę szybkiego odnalezienia wymarzonej sukienki i udanej imprezy do białego rana!