Nie wiem, czy ten wpis powinien być podpięty pod stylizację, ale chciałam Wam pokazać mój ulubiony ostatnio zestaw i to, jak urosła Dobi ❤️. O kozakach na płaskim obcasie, które sięgają za kolano marzyłam od jakiś trzech lat. Są idealnie zarówno do spódnic, sukienek, jak i spodni. Niestety, z moją długością stopy, znalezienie ich okazało się mega trudne. Uratowało mnie Zalando, które ostatnio pokochałam i chyba zaczynam mieć problem z zakupoholizmem 😜. Szczególnie butów 😂. Uwierzcie, że w moim przypadku kupno butów do 100 złotych graniczyło jeszcze do niedawna z cudem. A teraz? Bajka. Wchodzę na stronę, wybieram swój rozmiar, ustawiam sortowanie na najniższą cenę i mogę kupić buty nawet za 40 złotych 😍.

Te kozaki kosztowały akurat coś w okolicach 200 złotych, więc też cena nie była zła. Prawdopodobnie kupię jeszcze jedną parę, bo są po prostu cudowne. Co do kurtki, to w tym sezonie zarówno ja, jak i moja mama zamówiłyśmy po dwie czy trzy z born2be. I powiem Wam, że nie żałuję ani złotówki. Wszystkie kurtki, futerka i płaszcze są mega ciepłe i przyjemne w noszeniu. I mają bardzo fajne kaptury. Wreszcie mogę zakryć całą głowę w czasie wiatru.

Chciałam w tym wpisie pokazać Wam także to, jak urosła Dobi ❤️. To dopiero jej piąty miesiąc a już wygląda prawie jak dorosła dobermanka. Podobno ma się rozwijać jeszcze do około ósmego miesiąca. Piotrek nie może się doczekać i trzyma kciuki, żeby była jak największa. Moim największym psim marzeniem od dawna był dog niemiecki, więc nie ukrywam, że też liczę na spore rozmiary Dobi 😍.

Jak Wam się podoba to nasze kochane, drugie psie dziecko (no i oczywiście stylóweczka 😜)?.

Kurtka: born2be.pl

Spodnie: BOROO woman (butik na fb)

Kozaki: New Look (kupione na Zalando)